Zebra TC57
  • Zebra TC57
  • Zebra TC57
  • Zebra TC57

Zebra TC57

0 ден.
Производител: Zebra
Шифра: TC57HO-1PEZU4P-A6
Достапност: На залиха
Количина:

Zebra TC57 - Кога ќе изберете TC57x, ќе ги добиете нашите најпродавани издржливи рачни мобилни компјутери и многу повеќе. Понапредни карактеристики кои го ставаат корисничкото искуство во повисока класа, поголема поддршка за најновите иновации во мобилните уреди и повеќе алатки за мобилност, правејќи го управувањето со уредите полесно од кога било. И до 8 години безбедносни ажурирања за да го направат Вашиот уред посилен за секојдневно употребување.

TC57HO-1PEZU4P-A6

Prem WWAN, NFC, 5.0" 4GB Ram, 32GB Flash, 2D SE4710, 5 megapixel Front Facing Camera, 13 megapixel Rear Facing Camera, 3.5 mm Audio Jack, 4150 mAh Battery, Android 8 "O", PTT, VoIP Ready, GMS, ROW- Rest Of World

Повеќе информации и спецификации за уредот ОВДЕ

За ЦЕНА за уредот Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или контактирајктирајте не на тел +389 79 266 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS