Dell

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DELL G3 3500 i5 DELL G3 3500 i5
DELL NB G3 15 3500, 10th Gen. Intel Core i5-10300H (8MB Cache,up to 4.5 GHz), 15.6" FHD (1920x1080) ..
56.500 ден.
без ДДВ: 53.810 ден.
Dell NB Latitude 3500-i3 Dell NB Latitude 3500-i3
Dell NB Latitude 3500, i3-8145U (4M Cache, 2.1GHz), 15.6" FHD AG Cam& Mic, 8GB DDR4, M.2 256GB P..
57.383 ден.
без ДДВ: 54.650 ден.
DELL NB Vostro 5502 i5 DELL NB Vostro 5502 i5
Dell NB Vostro 5502, 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (8MB Cache,up to 4.2 GHz), 15.6" FHD(1920x1080)A..
42.450 ден.
без ДДВ: 40.429 ден.
Dell PC OptiPlex 3050 MT Dell PC OptiPlex 3050 MT
Dell PC Optiplex 3050 MT, Intel Core i3-7100 (3.9GHz, 3MB), 4GB Ram DDR4, 500GB HDD, DVD+/-RW, Intel..
30.129 ден.
без ДДВ: 28.694 ден.
Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3 Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3
Dell PC OptiPlex 3080 SFF, Intel Core i3-10100 (4-Core, 6MB Cache, 3.6GHz to 4.3GHz, 65W), 8GB (1x8G..
28.166 ден.
без ДДВ: 26.825 ден.
Dell PC OptiPlex 3080SFF/i5 Dell PC OptiPlex 3080SFF/i5
Dell PC OptiPlex 3080 SFF, Intel Core i5-10500 (6-Core, 12MB Cache, 3.1GHz to 4.5GHz, 65W), 8GB (1x8..
35.063 ден.
без ДДВ: 33.393 ден.
Dell PC Vostro 3470,i3 Dell PC Vostro 3470,i3
Dell PC Vostro 3470, Core i3-8100 (6M Cache, 3.60 GHz), 4GB RAM DDR4, 1TB 7200 rpm HDD, DVD RW, Inte..
41.720 ден.
без ДДВ: 39.733 ден.
Dell Vostro 3888 PC Dell Vostro 3888 PC
Intel i5-10400 processor(6-Core, 12M Cache, 2.9GHz to 4.3GHz) 4 GB ram DDR4 1TB 7200RPM 3.5” SATA ..
27.884 ден.
без ДДВ: 26.556 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS