HP

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia
Створен е да го следи вашето креативно водство.... HP NB ENVY x360 13-ay0029nia Со Windows 10 ..
53.403 ден.
без ДДВ: 50.860 ден.
HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn
Створен е да го следи вашето креативно водство.... HP NB ENVY x360 15-ee0004nn Со Windows..
50.820 ден.
без ДДВ: 48.400 ден.
HP LaserJet Pro MFP M28w Printer HP LaserJet Pro MFP M28w Printer
W2G55A А4 црно-бел ласерски мултифункционален печатач, совршен за деловно работење Печатете, ске..
7.000 ден.
без ДДВ: 6.667 ден.
HP PC 290 G4 MT, i3 HP PC 290 G4 MT, i3
HP PC 290 G4 MT, Intel Core i3-10100 (6M, up to 4.3 GHz), 8GB DDR4 2666, 256GB SSD M.2 PCIe NVMe, no..
25.299 ден.
без ДДВ: 24.094 ден.
HP PC 290 G4 MT, i5 HP PC 290 G4 MT, i5
HP PC 290 G4 MT, Intel Core i5-10500U (12MB up to 4.5 GHz), 8GB (1X8GB) DDR4-2666 SDRAM, 256 GB PCIe..
28.900 ден.
без ДДВ: 27.524 ден.
HP PC 290 G4 MT, i7 HP PC 290 G4 MT, i7
HP PC 290 G4 MT, Intel Core i7-10700 (16M up to 4.8 GHz), 8GB (1x8GB) DDR4 2933, 256GB PCIe NVMe SSD..
39.559 ден.
без ДДВ: 37.675 ден.
Printer HP LaserJet Pro M15w Printer HP LaserJet Pro M15w
HP LaserJet Pro M15w е одличен, евтин и мал монохроматски ласерски печатач, кој е лесен за употреба ..
4.100 ден.
без ДДВ: 3.905 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS