Kingston

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kingston 250GB A2000 M.2 2280 NVMe Internal SSD
Capacity 250GB  3D NAND XTS-AES 256-bit Encryption TCG Opal IEEE 1667 / eDrive Secu..
2.375 ден.
без ДДВ: 2.013 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS