Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

HP PC AIO 24-cr0011nh, Intel i5-1335U,23.8''FHD No

44.064 ден.
  • Производител: HP
  • Шифра:9F2P5EA
  • Достапност:На залиха
HP PC AIO 24-cr0011nh,Intel i5-1335U(up to 4.6GHz,12MB cache,10cores,12 threads),23.8''(1920x1080)FHD AG IPS Non-Touch,16GB DDR4 3200 SODIMM,512GB NVMe SSD,Intel Iris X Graphics,key/mouse,Dual 2W speakers,90w Adpt,Dos 3.0,Jet Black,Cam.1080p FHD,1Y

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар