Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

HP PC 290 G9 MT, i5-12400, 8GB, 512GB SSD, DOS, 1Y

28.699 ден.
  • Шифра:6B2X6EA
  • Достапност:На залиха
HP PC 290 G9 MT, Intel Core i5-12400 2.50G (18MB 6 cores), 8GB (1x8GB) DDR4 2933 DIMM, 512GB M.2 2280 PCIe NVMe SSD, kbd/mouse, Free DOS, Black, 1Y

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар