Lenovo

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или з..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или за училиште..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080) Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080); VGA+HDMI/ 600:1/ 5ms/ Low blue light Гаранција 36 месец..
7.650 ден.
без ДДВ: 7.286 ден.
Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
Производител: Lenovo Дијагонала на екранот: 23,8 " Резолуција на екранот: 1920 x 1080 Тип на ек..
7.900 ден.
без ДДВ: 7.524 ден.
Lenovo Essential USB Mouse Lenovo Essential USB Mouse
Глувче со стандардна големина за подобар стисок Жичана USB конекција Висока резолуција на 1600 DPI..
599 ден.
без ДДВ: 570 ден.
Lenovo Essential Wireless compact Mouse Lenovo Essential Wireless compact Mouse
Опис на производот Безжичен глушец Lenovo Essential Compact, дизајниран за Ваша погодност. Лесно е ..
799 ден.
без ДДВ: 761 ден.
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 Processor QuadCore Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB Hard Drive 256 GB..
37.810 ден.
без ДДВ: 36.010 ден.
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05   Processor QuadCore Intel Core i7-1165G7 RAM 8GB H..
45.220 ден.
без ДДВ: 43.067 ден.
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m
Lenovo IdeaPad 5 Flex 14ARE05   Processor OctalCore AMD Ryzen 7 4700U RAM 8G..
42.623 ден.
без ДДВ: 40.593 ден.
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 - 14'' i5 1035G1/8GB/256GB/Win10/12m Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 - 14'' i5 1035G1/8GB/256GB/Win10/12m
Lenovo IdeaPad 5 Flex 14IIL05 Processor QuadCore Intel Core i5-1035G1 RAM 8 GB RAM Hard Drive 2..
38.422 ден.
без ДДВ: 36.592 ден.
Lenovo Legion Mouse pad Lenovo Legion Mouse pad
Гумирана подлога отпорна на лизгање обезбедува стабилност при лизгање и насочување на глувчето. Пла..
2.204 ден.
без ДДВ: 1.868 ден.
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS
ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3-1115G4 8G, 256GB NVME, 15,6", DOS; Intel® Core™ Core i3-1115..
39.990 ден.
без ДДВ: 38.086 ден.
Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/8GB/512GB/Win10pro/12m Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/8GB/512GB/Win10pro/12m
Lenovo ThinkPad E15 i5   Processor Intel® Core® i5 10210U RAM 8 GB DDR4-SDRAM Hard ..
61.345 ден.
без ДДВ: 58.424 ден.
Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse
Опис на производот Овој елегантен и стилски дизајн на глушец во целосна големина нуди исклучителен ..
749 ден.
без ДДВ: 713 ден.
Lenovo ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080) Lenovo ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080); VGA, HDMI, DP/ 1000:1/ 2ms/ 4 x USB 3.2 Gen1/ Til..
11.500 ден.
без ДДВ: 10.952 ден.
Lenovo ThinkVision T27h-20 27" Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
ThinkVision T27h-20 27" QHD IPS (2560 x 1440) USB Type-C; HDMI, DP, USB Type-C Gen1 1000:1 ..
20.250 ден.
без ДДВ: 19.286 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS