Lenovo

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black
IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black - i5-10400T, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS; Intel Core i5-10400T (6C / 1..
44.490 ден.
без ДДВ: 42.371 ден.
IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5 IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5
IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5-1135G7, 8GB, 512GB NVMe, 14", Win 10 Home;   Intel Core i..
42.500 ден.
без ДДВ: 40.476 ден.
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3 IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3-1115G4, 8GB, 512GB NVMe, 15,6"", DOS; Intel Core i3-1115G4 (2C ..
29.890 ден.
без ДДВ: 28.467 ден.
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey AMD Ryzen IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey AMD Ryzen
IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey - R3 5300U, 8GB, 512GB NVMe, 15,6", DOS; AMD Ryzen 3 5300U (4C / 8T,..
29.290 ден.
без ДДВ: 27.895 ден.
IdeaPad Flex 5 14ALC05 Abyss Blue IdeaPad Flex 5 14ALC05 Abyss Blue
IdeaPad Flex 5 14ALC05 Abyss Blue - R5 5500U, 8G, 512G NVMe, 14"T, Win 10 Home;  AMD Ryzen 5..
42.000 ден.
без ДДВ: 40.000 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или з..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или за училиште..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo Legion Mouse pad Lenovo Legion Mouse pad
Гумирана подлога отпорна на лизгање обезбедува стабилност при лизгање и насочување на глувчето. Пла..
2.204 ден.
без ДДВ: 1.868 ден.
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3 Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3
ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3-1115G4 8G, 256GB NVME, 15,6", БЕСПЛАТЕН Windows 10 Pro; Intel® Co..
39.990 ден.
без ДДВ: 38.086 ден.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5
ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5-1135G7, 16G, 512G NVMe, 14", DOS; Intel® Core™ i5-1135G7 (4C / 8T, 2...
50.990 ден.
без ДДВ: 48.562 ден.
Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5 Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5
ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5-10210U, 8G, 512G NVMe, 15,6", Win 10 Pro; Intel Core i5-10210U (4C ..
88.700 ден.
без ДДВ: 84.476 ден.
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7 Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7
ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7-10510U, 16G, 512G NVMe, 14" Touch, Win 10 Pro; Intel Core i..
128.000 ден.
без ДДВ: 121.905 ден.
Lenovo ThinkVision T27h-20 27" Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
ThinkVision T27h-20 27" QHD IPS (2560 x 1440) USB Type-C; HDMI, DP, USB Type-C Gen1 1000:1 ..
20.250 ден.
без ДДВ: 19.286 ден.
Lenovo V14 ADA Lenovo V14 ADA
Lenovo V14 ADA Iron Grey - AMD 3020e, 4GB, 256GB NVMe, 14", DOS; AMD 3020e (2C / 2T, 1.2 / 2.6GHz, ..
15.890 ден.
без ДДВ: 15.133 ден.
Lenovo V50s 07IMB Lenovo V50s 07IMB
Lenovo V50s 07IMB SFF - i7-10700, 8GB, 512G SSD, DOS; Intel Core i7-10700 (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz..
43.500 ден.
без ДДВ: 41.429 ден.
Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro
Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro; Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6M..
34.000 ден.
без ДДВ: 32.381 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS