Poly/Plantronics

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A
Model: BLACKWIRE 3220, USB-A 209745-201  Noise-cancellation: Yes Wideband Audio: ..
4.012 ден.
без ДДВ: 3.400 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS