Datalogic Magellan 8400 Barcode Scanner

Datalogic Magellan 8400 Barcode Scanner

0 ден.
Производител: DataLogic
Шифра: 13
Достапност: На залиха
Количина:

Magellan 8400 направен по биоптичката технологија за скенирање на Datalogic, која ќе ги зголеми Вашите перформанси!

Секој скенер на Datalogic е дизајниран да ги минимализира застоите, затоа што застојот е губење време, а губењето време ги намалува профитабилноста и задоволството на клиентите. Овој скенер е брз, сигурен и високо услужлив. Добивате вага и скенер во едно, со зголемена точност на читање бар-кодови од големи артикли.

Magellan 8400 користи агресивен мотор за скенирање и напредно подножје за мерење за да обезбеди брзо и прецизно скенирање и мерење намирници. Затоа, овој скенер-вага е одличен за Вашата малопродажна локација или продавница за храна.  

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS