Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Zebra MP7000 Barcode Scanner

0 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:11
  • Достапност:На залиха

Zebra MP7000 Barcode Scanner - Одличен скенер и вага за мерење намирници во едно!

Овој скенер-вага на Zebra, испорачува одлично наплатно искуство и ги исполнува барањата на сите каси кои работат со голем обем на артикли. Овој бар-код скенер ќе Ви овозможи лесно скенирање на 1D и 2D бар-кодови преку мулти-планарниот имиџер,а притоа ќе заштедите електрична енергија, бидејќи MP7000 троши најмалку ел.енергија од сите читачи во неговата категорија.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи