Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Vivax Vox BS-1000 bluetooth speaker

12.999 ден.
  • Производител: Vivax
  • Шифра:1331881
  • Достапност:На залиха

Опремен со USB-плеер, поддршка за MP3 и PLL FM радио со можност за меморирање станици, овој звучник обезбедува бескрајни можности за уживање во музиката. Благодарение на конекторот RCA LINE-in од 3,5 mm и USB влезот, можете лесно да поврзете различни извори на звук. Со моќен аудио излез од 100 W RMS кој вклучува два звучници за бас и два високотонци од 360°, Vivax BS-1000 нуди неверојатно звучно искуство што ќе ве воодушеви. Длабокиот и моќен бас звук ќе ја исполни просторијата со енергија и вибрации. Нема потреба да го трошите траењето на батеријата благодарение на вградената батерија на полнење од 7500 mAh која обезбедува до 13,5 часа репродукција на енергија од батеријата со средна јачина. И со можноста за полнење на батеријата преку адаптер, секогаш можете да бидете подготвени за следната забава. Дополнително, уживајте во атмосферата со LED светло за менување што додава допир на забава и стил. Вклучени се и два безжични микрофони, кои ви овозможуваат да пеете караоке или едноставно да уживате во бескрајни часови музика со пријателите. И со вклучениот далечински управувач, имате целосна контрола врз вашето музичко искуство. Доживејте нова димензија на забава со Vivax BS-1000 кој нуди функција TWS за поврзување на два звучници, со што се создава импресивен стерео звук. Без разлика дали сте на забава дома или на пикник на село, Vivax BS-1000 е вашиот идеален музички придружник кој никогаш не разочарува.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар