Vivax

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vivax Life FIT Vivax Life FIT
Паметен часовник Vivax life FIT со екран на допир од 1,4 инчи. Мери температура на телото, отчу..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS