Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Vivax

Vivax Vox BS-1000 bluetooth speaker

Опремен со USB-плеер, поддршка за MP3 и PLL FM радио со можност за меморирање станици, овој звучник ..
12.999 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)