Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Xerox Color Printer VersaLink C7000DN, A3 Colour 3

121.264 ден.
  • Производител: Xerox
  • Шифра:N/A
  • Достапност:На залиха
Xerox Color Printer VersaLink C7000DN, A3 Colour 3,Xerox Init Kit C7000 25ppm,1-Tray Stand for VersaLink B7000 series

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар