Xerox

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Xerox Phaser 3020 Wireless Printer Xerox Phaser 3020 Wireless Printer
Модел 3020V_BI Брзина на печатење до 20 ppm Циклус на должност До 15 000 слики / месечно ⓘ ..
3.749 ден.
без ДДВ: 3.570 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS