Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Xerox Printer VersaLink B310dni, , 40ppm, duplex,

12.529 ден.
  • Производител: Xerox
  • Шифра:B310V_DNI
  • Достапност:На залиха
Xerox Printer VersaLink B310dni, , 40ppm, duplex, network, Wi-Fi

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар