Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Motorola/Zebra MC65

20.485 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:3
  • Достапност:На залиха

MC65

Motorola/Zebra MC65 - Dual-Radio WAN with HSPA and EVDO, Imager, Windows Mobile 6.5, 256MB/1GB Flash, 802.11a/b/g WiFi, numeric keypad and 1 battery. Cables and charging cradle are NOT included. 

Дигиталниот асистент на Motorola/Zebra - MC65 Enterprise им дава на мобилните работници алатки во рака за да ја завршат работата навремено и точно. Како една од најдобрите и најфлексибилни EDA-а на пазарот, MC65 обезбедува брз пристап до апликациите и информациите од системот, од било каде. Снимајте и обработувајте скоро секаков вид на податоци на лице место, брзо и лесно - од еден документ до стотици бар-кодови, библиотека со фотографии или потписи. MC65 работи на буквално секоја мобилна мрежа во светот, елиминирајќи ја потребата за набавка на специфични уреди за мрежна технологија (GSM или CDMA), продолжувајќи го животниот циклус на уредот и осигурувајќи дека секој работник има најдобра врска. Прилагодливиот кориснички интерфејс го прави деловното работење полесно од кога било и имате вистински мултипликатор на работна сила - уред што ги претвора документите и работните налози во повеќе завршени задачи во еден ден.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи