Zebra

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Cradle KIT for MC55/65/67 Cradle KIT for MC55/65/67
CRD5500-1000 KIT za MC55/65/67   Cradle + power supply + power cable EU Гаранција 3 месеци ..
5.122 ден.
без ДДВ: 4.341 ден.
MC55/65/67 Battery 3600 mAh MC55/65/67 Battery 3600 mAh
Батерија за Pocket PC MC55, MC65, MC67 Капацитет 3600m/Ah Цената се однесува на 1 парче. За поголе..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
MC75 Mobile Handheld Computer MC75 Mobile Handheld Computer
 Модел: MC75A6-P4CSWRRAAWR  (HSDPA, 802.11a/b/g, Imager Scan Engine, Camera, 256MB/1GB Mem..
23.412 ден.
без ДДВ: 19.841 ден.
MC9000 Cradle KIT MC9000 Cradle KIT
CRD9000-1001SR Single-slot charging and communications cradle for MC9090/MC9097/MC9000/MC9060/MC919..
10.324 ден.
без ДДВ: 8.749 ден.
Motorola MC9190 Handheld Computer Motorola MC9190 Handheld Computer
Motorola MC9190-G90SWEYA6WR PDT - Wi-Fi (802.11a/b/g), Long Range 2D Imager Windows CE 6.0, 256MB R..
38.121 ден.
без ДДВ: 32.306 ден.
Motorola MC9200 Handheld Computer Motorola MC9200 Handheld Computer
Motorola MC9200 - MC92N0-GJ0SXFYA5WR Wi-Fi (802.11a/b/g/n), Gun Grip, 1D Long-Range Laser - Lorax (..
66.847 ден.
без ДДВ: 56.650 ден.
Motorola/Zebra MC65
MC65 Motorola/Zebra MC65 - Dual-Radio WAN with HSPA and EVDO, Imager, Windows Mobile 6.5, 256MB/1GB..
20.485 ден.
без ДДВ: 17.360 ден.
Symbol/Zebra DS7708 Barcode scanner
Со Symbol/Zebra DS7708 скенирајте буквално секаков бар-код, на било каква површина, од било кој..
23.306 ден.
без ДДВ: 22.196 ден.
Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner
Најпродаваниот баркод скенер! Symbol/Zebra LS2208 e 1D ласерски баркод скенер, кој овозможува брзо ..
5.664 ден.
без ДДВ: 5.394 ден.
Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner
Zebra DS2208 - Corded Barcode scanner, Zebra DS2208, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Kit ..
6.641 ден.
без ДДВ: 6.325 ден.
Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only
Zebra DS2278 - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, SCANNER ONLY, Han..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra DS2278-SR7U2100PRW Barcode Scanner Zebra DS2278-SR7U2100PRW Barcode Scanner
Zebra DS2278 - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Ki..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished
Zebra DS2278 REFURBISHED - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, USB, ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra MC67
Motorola/Zebra MC67 - Wi-Fi (802.11A/B/G/N), GPS, 4G WWAN HSPA+, 2D Imager, Camera, Windows Mobile 6..
23.777 ден.
без ДДВ: 20.150 ден.
Zebra MP7000 Barcode Scanner
Zebra MP7000 Barcode Scanner - Одличен скенер и вага за мерење намирници во едно! Овој скенер-..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC20 Zebra TC20
Zebra TC20 – ги содржи сите карактеристики што Ви се потребни за да заштедите време и пари, да ..
26.118 ден.
без ДДВ: 22.134 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2023. UKION SHOPS