Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner

6.641 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:DS2208-SR7U2100SGW
  • Достапност:На залиха

Zebra DS2208 - Corded Barcode scanner, Zebra DS2208, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Kit includes: DS2208-SR00007ZZWW Scanner, CBA-U21-S07ZBR Shielded USB Cable, 20-71043-04R Stand, Black
- Speed up customer's checkout experience
- Wired connectivity makes this scanner ideal for retail and desktop applications

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или понуда контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи