Synology

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Synology DiskStation DS218play Synology DiskStation DS218play
Designed for multimedia enthusiasts, DS218play provides a smooth streaming experience to your TV, sm..
17.186 ден.
без ДДВ: 16.368 ден.
Synology DiskStation DS220+ Synology DiskStation DS220+
Synology DS220+ Synology DS220+ is a compact NAS (network-attached storage) solution designed to st..
22.602 ден.
без ДДВ: 21.526 ден.
Synology DiskStation DS420ј Synology DiskStation DS420ј
Synology DS420j is a 4-bay desktop NAS designed for home data backup, file syncing, and sharing. You..
22.010 ден.
без ДДВ: 20.962 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2023. UKION SHOPS