Ubiquiti (UniFi)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UniFi UAP AC LR wireless access point UniFi UAP AC LR wireless access point
UniFi® is the revolutionary Wi-Fi system that combines enterprise performance, unlimited scalability..
8.230 ден.
без ДДВ: 6.975 ден.
UniFi UAP AC PRO wireless access point
UniFi® is the revolutionary Wi-Fi system that combines enterprise performance, unlimited scalability..
12.156 ден.
без ДДВ: 10.302 ден.
UniFi US-48 Managed Gigabit Switches with SFP
Powerful Enterprise Switch Models – The UniFi® Switch offers the forwarding capacity to simultaneous..
38.475 ден.
без ДДВ: 32.606 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS