Datalogic QW2100 Barcode Scanner

Datalogic QW2100 Barcode Scanner

4.883 ден.
Производител: DataLogic
Шифра: QW2100-BKK1S
Достапност: На залиха
Количина:

Баркод скенерот QW2100 e мал, лесен и ергономски дизајниран што го прави одличен за секојдневна употреба. Дава пријатно чувство додека скенирате 1D бар-кодови, а неговите широк агол на скенирање и проширена линија за вчитување, овозможуваат скенирање на подолги и поголеми бар-кодови. Дополнително, линијата за скенирање е потенка и посветла, што им овозможува на корисниците да скенираат под широк агол без да мора да го зголемуваат растојанието за скенирање.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS