Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Datalogic QW2100 Barcode Scanner

4.883 ден.
  • Производител: DataLogic
  • Шифра:QW2100-BKK1S
  • Достапност:На залиха

Баркод скенерот QW2100 e мал, лесен и ергономски дизајниран што го прави одличен за секојдневна употреба. Дава пријатно чувство додека скенирате 1D бар-кодови, а неговите широк агол на скенирање и проширена линија за вчитување, овозможуваат скенирање на подолги и поголеми бар-кодови. Дополнително, линијата за скенирање е потенка и посветла, што им овозможува на корисниците да скенираат под широк агол без да мора да го зголемуваат растојанието за скенирање.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи