Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner

5.664 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:8
  • Достапност:На залиха

Најпродаваниот баркод скенер!

Symbol/Zebra LS2208 e 1D ласерски баркод скенер, кој овозможува брзо и сигурно скенирање. Неговиот лесен и ергономски дизајн и широкиот работен опсег го прават овој уред идеален за во малопродажба. Повеќето внатрешни интерфејси обезбедуваат лесна интеграција со различни системи.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи