Zebra MP7000 Barcode Scanner

Zebra MP7000 Barcode Scanner

0 ден.
Производител: Zebra
Шифра: 11
Достапност: На залиха
Количина:

Zebra MP7000 Barcode Scanner - Одличен скенер и вага за мерење намирници во едно!

Овој скенер-вага на Zebra, испорачува одлично наплатно искуство и ги исполнува барањата на сите каси кои работат со голем обем на артикли. Овој бар-код скенер ќе Ви овозможи лесно скенирање на 1D и 2D бар-кодови преку мулти-планарниот имиџер,а притоа ќе заштедите електрична енергија, бидејќи MP7000 троши најмалку ел.енергија од сите читачи во неговата категорија.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS