Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Фиока за пари Голема Бела HS/MS-410

4.660 ден.
  • Шифра:HS-410A
  • Достапност:На залиха

Фиока за пари HS/MS-410 

Голема фиока за пари, соодветна за речиси секое продажно место. 

Димензии: W x L x H – 410 x 410 x 100 mm

Боја: Бело-сива

*Фотографиите се од информативен карактер и може да се разликуваат од производот

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи