Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Cradle KIT for MC55/65/67

5.122 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:CRD5500-1000
  • Достапност:На залиха

CRD5500-1000 KIT za MC55/65/67  

Cradle + power supply + power cable EU

Гаранција 3 месеци

Тагови: Cradle KIT MC65 MC67

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи