Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Zebra MC67

23.777 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:2
  • Достапност:На залиха

Motorola/Zebra MC67 - Wi-Fi (802.11A/B/G/N), GPS, 4G WWAN HSPA+, 2D Imager, Camera, Windows Mobile 6.5, 512Mb/2Gb, NUMERIC Keypad, Bluetooth, Extended 1.5 x 3600 mAh Battery. Доаѓа во повеќе модели: Base, Premium и Dual WAN.

Целосно опремен мобилен компјутер - MC67 - им овозможува на вработените на терен сè што им треба за да ја завршат работата како што треба и на време. Овој целосно опремен уред им овозможува на вашите работници да примаат нарачки, да прават нарачки, во реално време, да ја подобрат услугата на клиентите и продуктивноста. Со двојниот безжичен WAN модем, можете да изберете мобилна мрежа што ќе им обезбеди на вработените најдобра покриеност (4G GSM или 3.5G CDMA - или двете). Беспрекорна мобилна врска,неопходна за Вашите вработени за да ја зголемат ефикасноста. Поедноставно управување со уредот и максимално враќање на инвестицијата (RoI) за Вашиот бизнис. И се разбира, посреќни и позадоволни клиенти.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи