Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Zebra TC26 3GB/32GB

36.726 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:TC26BK-11A222-A6
  • Достапност:На залиха

Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застанете и размислете за TC26 мобилните компјутери на допир - без да се зголеми цената!

Сите деловни карактеристики на овој мобилен компјутер им помага на Вашите вработени да ги снимаат и да пристапуваат до податоците што им се потребни за да дејствуваат побрзо и поефикасно. Издржливиот дизајн обезбедува сигурна работа, секој ден. Употребена е вистинската галантерија за деловна класа при изработка на TC26, што го прави полесен за употреба и управување. Со повеќе конфигурации по различни цени, плаќате само за карактеристиките што им се потребни на Вашите вработени, вклучително и поврзаност ТC26 за оние кои работат на терен.

TC26BK-11A222-A6

EVM, TC26, WLAN AND WWAN, ANDROID GMS, 2D IMAGER (SE4710), NFC, 3GB/32GB, 13-megapixel REAR CAMERA, 5MP FRONT CAMERA, 2-PIN CONNECTOR, BASIC 3100 mAh BATTERY, ROW

Повеќе информации за техничките спецификации на уредот ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел +389 79 266 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи