Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Zebra TC57

0 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:TC57HO-1PEZU4P-A6
  • Достапност:На залиха

Zebra TC57 - Кога ќе изберете TC57x, ќе ги добиете нашите најпродавани издржливи рачни мобилни компјутери и многу повеќе. Понапредни карактеристики кои го ставаат корисничкото искуство во повисока класа, поголема поддршка за најновите иновации во мобилните уреди и повеќе алатки за мобилност, правејќи го управувањето со уредите полесно од кога било. И до 8 години безбедносни ажурирања за да го направат Вашиот уред посилен за секојдневно употребување.

TC57HO-1PEZU4P-A6

Prem WWAN, NFC, 5.0" 4GB Ram, 32GB Flash, 2D SE4710, 5 megapixel Front Facing Camera, 13 megapixel Rear Facing Camera, 3.5 mm Audio Jack, 4150 mAh Battery, Android 8 "O", PTT, VoIP Ready, GMS, ROW- Rest Of World

Повеќе информации и спецификации за уредот ОВДЕ

За ЦЕНА за уредот Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или контактирајктирајте не на тел +389 79 266 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи