Zebra TC26 3GB/32GB
  • Zebra TC26 3GB/32GB
  • Zebra TC26 3GB/32GB

Zebra TC26 3GB/32GB

36.726 ден.
Производител: Zebra
Шифра: TC26BK-11A222-A6
Достапност: На залиха
Количина:

Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застанете и размислете за TC26 мобилните компјутери на допир - без да се зголеми цената!

Сите деловни карактеристики на овој мобилен компјутер им помага на Вашите вработени да ги снимаат и да пристапуваат до податоците што им се потребни за да дејствуваат побрзо и поефикасно. Издржливиот дизајн обезбедува сигурна работа, секој ден. Употребена е вистинската галантерија за деловна класа при изработка на TC26, што го прави полесен за употреба и управување. Со повеќе конфигурации по различни цени, плаќате само за карактеристиките што им се потребни на Вашите вработени, вклучително и поврзаност ТC26 за оние кои работат на терен.

TC26BK-11A222-A6

EVM, TC26, WLAN AND WWAN, ANDROID GMS, 2D IMAGER (SE4710), NFC, 3GB/32GB, 13-megapixel REAR CAMERA, 5MP FRONT CAMERA, 2-PIN CONNECTOR, BASIC 3100 mAh BATTERY, ROW

Повеќе информации за техничките спецификации на уредот ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел +389 79 266 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS