Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

GoDex G500 Тhermal Transfer Printer, USB, RS232, LAN

0 ден.
  • Производител: GoDex
  • Шифра:GP-G500-UES
  • Достапност:На залиха

GoDEX G500- GP-G500-UES Thermal Transfer Printer

4'' 203 dpi, USB, RS232, LAN

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи