Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Zebra ZD421t Thermal printer

24.348 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:ZD4A042-30EM00EZ
  • Достапност:На залиха

Thermal Transfer Printer (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, EZPL

You need a reliable printer that delivers quality performance, now and for years to come. It needs to offer key features, and be easy to setup, operate, manage and maintain – onsite or remotely. It needs to be secure, whether it is integrated onto your network or not, to prevent downtime and costly cyberattacks. You need it. Zebra delivers it.

Модел: ZD4A042-30EM00EZ

Спецификации прочитајте ОВДЕ

НАПОМЕНА: Цената се однесува само за еден уред и за овој модел. За набавка на повеќе уреди најдобро е да побарате понуда на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на тел. +389 79 226 536. 

 

Тагови: Zebra ZD421 Thermal printer

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи