Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

GoDEX DT4X Direct Thermal Printer, USB, RS232, Ethernet

17.317 ден.
  • Производител: GoDex
  • Шифра:011-DT4252-00A
  • Достапност:На залиха

GoDEX DT4X Direct Thermal Printer - GP-DT4X-BLACK 

4'', 203dpi, 7IPS, USB, RS232, Ethernet

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи