Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Motorola MC9190 Handheld Computer

38.121 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:MC9190-G90SWEYA6WR
  • Достапност:На залиха

Motorola MC9190-G90SWEYA6WR

PDT - Wi-Fi (802.11a/b/g), Long Range 2D Imager Windows CE 6.0, 256MB RAM/1GB ROM, 53 key keypad, Bluetooth.

Charging cradle and cables not included / Полнач и батерија не се вклучени во цената. 

Повеќе информации за уредот погледнете ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 266 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи