Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner

Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner

5.664 ден.
Производител: Zebra
Шифра: 8
Достапност: На залиха
Количина:

Најпродаваниот баркод скенер!

Symbol/Zebra LS2208 e 1D ласерски баркод скенер, кој овозможува брзо и сигурно скенирање. Неговиот лесен и ергономски дизајн и широкиот работен опсег го прават овој уред идеален за во малопродажба. Повеќето внатрешни интерфејси обезбедуваат лесна интеграција со различни системи.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2023. UKION SHOPS