Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner
  • Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner
  • Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner
  • Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner

Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner

6.641 ден.
Производител: Zebra
Шифра: DS2208-SR7U2100SGW
Достапност: На залиха
Количина:

Zebra DS2208 - Corded Barcode scanner, Zebra DS2208, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Kit includes: DS2208-SR00007ZZWW Scanner, CBA-U21-S07ZBR Shielded USB Cable, 20-71043-04R Stand, Black
- Speed up customer's checkout experience
- Wired connectivity makes this scanner ideal for retail and desktop applications

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или понуда контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS