Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished
  • Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished
  • Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished

Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished

0 ден.
Производител: Zebra
Шифра: DS2278-SR7U2100PRW
Достапност: На залиха
Количина:

Zebra DS2278 REFURBISHED - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Kit includes: DS2278-SR00007ZZWW Scanner, CBA-U21-S07ZBR Shielded USB Cable, CR2278-PC10004WW Cradle, Black
At a low cost, it gives more control by manual scanning, thus adding to the effectiveness and profitability
Increases productivity by giving the opportunity to wander, without the tangle of cables
Rapidly incorporate 1D and 2D barcode information to records, spreadsheets, and databases

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

Гаранција 2 месеци.

За повеќе информации или понуда контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS