Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

GoDEX DT41 Direct Thermal Printer 5IPS, USB

11.016 ден.
  • Производител: GoDex
  • Шифра:011-DT4A02-00A
  • Достапност:На залиха

GoDEX DT41 - Direct Thermal Printer

4'', 203dpi, 5IPS, USB

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи