GoDEX DT41 Direct Thermal Printer 5IPS, USB
  • GoDEX DT41 Direct Thermal Printer 5IPS, USB
  • GoDEX DT41 Direct Thermal Printer 5IPS, USB

GoDEX DT41 Direct Thermal Printer 5IPS, USB

14.037 ден.
Производител: GoDex
Шифра: DT41
Достапност: На залиха
Количина:

GoDEX DT41 - Direct Thermal Printer

4'', 203dpi, 5IPS, USB

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS