Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Toner Sprint CF226A HP/Canon Compatible

780 ден.
  • Производител: Sprint
  • Шифра:CF226A
  • Достапност:На залиха

Toner Sprint CF226A HP/Canon Compatible

Компатибилни со следните модели печатачи
SPRINT HP CF226A for HP LJ Pro  M402d, M402dn, M402dw, M402n, M426dw, M426fdn, M426fdw CRG052
Canon i-SENSYS LBP214dw, Canon i-SENSYS LBP212dw
 
Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи