Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Toner Sprint CF283A HP/Canon compatible

530 ден.
  • Производител: Sprint
  • Шифра:CF283A
  • Достапност:На залиха

Toner Sprint CF283A HP/Canon compatible

Компатибилни со следните модели печатачи
 
HP LJ Pro M125, M127fn, M127fw, M201n black (1.5k) CF283A 
canon 737 MF-216n,  MF-229dw,  MF-211, MF-217w, MF-212w, MF-226dn toner cartridges
 
 
Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
 
За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи