Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Toner Sprint CF244A HP Compatible

780 ден.
  • Производител: Sprint
  • Шифра:CF244A
  • Достапност:На залиха

Toner Sprint CF244A HP Compatible

Компатибилни со следните модели печатачи
HP LaserJet Pro M15, Pro M15a, M15w, MFP M28a, MFP M28w
 
Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи