Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Toner Sprint CF279A HP Compatible

530 ден.
  • Производител: Sprint
  • Шифра:CF279A
  • Достапност:На залиха

Toner Sprint CF279A HP Compatible

Компатибилни со следните модели печатачи

HP LASERJET PRO M12A, M12W,MFP M26A M26NW 1k

Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536

За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи