Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Toner Sprint HP CE505A/CF280A HP/Canon Compatible

680 ден.
  • Производител: Sprint
  • Шифра:HP CE505A/CF280A
  • Достапност:На залиха

Toner Sprint HP CE505A/CF280A HP/Canon Compatible

Компатибилни со следните модели печатачи
HP LaserJet P2035, P2035n, P2055, P2055d, P2055dn, P2055x laser and Multifunction printers. 2300 page yield (CE505A) Pro 400 M401n/dn/dw
CANON LBP6650,LBP6300,LBP6670,MF411dw
Canon 719 Canon i-SENSYS LBP6680
 
Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи