Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Toner Sprint CF230A HP Compatible

780 ден.
  • Производител: Sprint
  • Шифра:CF230A
  • Достапност:На залиха

Toner Sprint CF230A HP Compatible

Компатибилни со следните модели печатачи
 
HP LASERJET  Pro M203 MFP M227d/dw black (1.6k) No.30A CF230A
 
Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
 
За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи