Останата компјутерска опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN wireless router
The RB2011Ui is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many ..
8.927 ден.
без ДДВ: 7.565 ден.
MikroTik CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch
Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM is SwOS powered 24 port Gigabit Ethernet switch with two SFP+ ports..
10.430 ден.
без ДДВ: 8.839 ден.
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM Smart Switch MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM Smart Switch
The CRS328-4C-20S-4S+RM is a 28 independent port switch with a combo group. This device has twenty S..
27.256 ден.
без ДДВ: 23.098 ден.
MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch
Cloud Router Switch 112-8G-4S-IN is a “small size low cost” member of our CRS series. It comes wi..
10.054 ден.
без ДДВ: 8.520 ден.
Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera
Домашна безбедносна Wi-Fi камера Tapo C100 Видео со висока резолуција- ја снима секоја слика во кри..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera
Домашна безбедносна Wi-Fi камера Tapo C200 Видео со висока резолуција: Ја снима секоја секунда во к..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
ThinkVision T32h-20 31,5" ThinkVision T32h-20 31,5"
ThinkVision T32h-20 31,5" - 3-side NearEdgeless IPS (2560 x 1440), USB Type-C; HDMI, DP/ 4ms/ 1000:1..
22.000 ден.
без ДДВ: 20.952 ден.
CyberPower BU650E CyberPower BU650E
CyberPower BU650E им обезбедува на корисниците домa или во канцеларија сигурна резервна батерија и з..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
MS TRIP ранец за лаптоп MS TRIP ранец за лаптоп
MS Trip - ранец за лаптоп Димензија: 15,6'' Материјал: Полиестер Боја: Црна ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
MS DOMINO wireless set MS DOMINO wireless set
MS DOMINO - безжичен комплет. Тастатура: Лесните копчиња ќе овозможат тивко и удобно пишување, ди..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Vivax Life FIT Vivax Life FIT
Паметен часовник Vivax life FIT со екран на допир од 1,4 инчи. Мери температура на телото, отчу..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
TP-Link Multi-mode WiFI Router TL-WR844N TP-Link Multi-mode WiFI Router TL-WR844N
Уживајте во листање по интернет, пренос во HD и download со „брзина на светлината“ за Вас и Ваш..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Logitech 960 USB Headset Logitech 960 USB Headset
За деловните луѓе кои својот ден го поминуваат на телефон - и сакаат да уживаат во музиката помеѓу п..
2.479 ден.
без ДДВ: 2.101 ден.
Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A
Model: BLACKWIRE 3220, USB-A 209745-201  Noise-cancellation: Yes Wideband Audio: ..
4.012 ден.
без ДДВ: 3.400 ден.
HP LaserJet Pro MFP M28w Printer HP LaserJet Pro MFP M28w Printer
W2G55A А4 црно-бел ласерски мултифункционален печатач, совршен за деловно работење Печатете, ске..
7.000 ден.
без ДДВ: 6.667 ден.
SSD Mini Box externo M.2 USB 3.1
Product description: Mediacom SSD mini external box m.2 SATA - USB 3.1 Capacity: External enclosure..
1.240 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS